Hakkımızda

Hakkımızda

Bursa’daki kurumsal ve bireysel Araç veya Filo kiralamada 20 yılı aşkın aktif tecrübesi ile araç kiralama hizmetlerinde farklı bir yer edinmiş olan şirketimiz,  kiralama sektörüne alternatif çözümler üretmek üzere kurulan FEYZA OTO KİRALAMA , bir araç kiralama şirketidir.

Günlük kiralama,Aylık kiralama,Filo kiralama,Şoförlü servis,Transferler ve VIP hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır.Sektörünün en yüksek is hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider firmalar arasında yer almaktadır.

Personel kadrosunu en üst kalitede tutmayı hedefleyen FEYZA oto kiralama, takim arkadaşlarını sektörde deneyimli,anında çözümler üretebilen dinamik bir ekiple en son teknolojileri kullanarak gerçekleştirmektedir.

FEYZA oto kiralama kurulduğu günden itibaren müşteri odaklı yapısından ödün vermeden,emin adımlarla büyümeye devam eden ,hizmet öncesi ve sonrasında hızlı, ekonomik ve alternatif çözümler sunarak bünyesinde

’’ mutlu müşteriler’’ oluşturmaktadır.

Kurumsal Hizmetler

Tüm ticari isletmelerin her tür kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarını üstün teknolojisi, yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.